Pivovar restaurant v Harrachově je součástí nejstarší soukromé sklárny Novosad & Syn v Čechách

CZ  | EN

Ubytování


Hotel Harrachov Inn ***, Harrachov


Modernizovaný hotel Harrachov Inn nabízí kvalitní ubytováním pro 100 osob. Ideálně umístěný v klidné části centra Harrachova, v bezprostřední blízkosti sportovního areálu. Hotel maximálně vyhovuje individuálním návštěvníkům a rodinám s dětmi i organizovaným skupinám.

K dispozicije restaurace s letní terasou, společenská místnost s barem, dětský kout, venkovní ohniště. Přímo před hotelem je rozsáhlé venkovní dětské hřiště.

hotelharrachov.cz


UbytováníApartmány Karolína, Harrachov


Apartmány Karolína je dům s apartmány a studii situovaný v Harrachově, 600 metrů od sjezdovky Šedý vlk a 900 metrů od lyžařského areálu Čertova hora. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Muzeum skla je odtud jen 100 metrů a bobová dráha 400 metrů.

Všechny apartmány a studia mají posezení, jídelní část, koupelnu se sprchou a ručníky a balkon. Dále je k dispozici satelitní TV, kuchyňské potřeby, rychlovarná konvice a lednička.

V domě je přepážka s turistickými informacemi a lyžárna. V okolí lze lyžovat a věnovat se pěší turistice a cyklistice. Za parkování u domu se neplatí.


www.booking.com/hotel/cz/apartma-ny-karolina.cs.html