Pivovar restaurant v Harrachově je součástí nejstarší soukromé sklárny Novosad & Syn v Čechách

CZ  | EN

O nás

Pivovarská restaurace, sklárna Harrachov Novosad, pivní lázně, exkurze, restaurace pro 250 osob.

PIVOVAR NOVOSAD v Harrachově je součástí nejstarší soukromé sklárny Novosad & Syn v Čechách (založeno před rokem 1712). Typicky pivovarská restaurace se stylovou atmosférou je atraktivní především pro vlastní výrobu piva (vaření přímo před zraky hostů). Navíc restaurace volně navazuje na sklářskou huť a tím umožňuje svým návštěvníkům mimořádně zajímavé spojení s výrobou místního skla.   

 

Nefiltrovaný a nepasterovaný HARRACHOVSKÝ LEŽÁK PLZEŇSKÉHO TYPU, vyniká svou jedinečnou chutí a vysokou kvalitou. K jeho výrobě se používají tradiční přírodní suroviny, především slad a chmel. Mimořádně příznivého a zdraví blahodárného účinku je dosaženo i díky využití vlastní vody z více než 100 let staré horské studny. V nabídce jsou 2 druhy světlého piva (ležák František 12%, Huťská 8%) a černé pivo Čerťák 12%. Pivo je podáváno ve stylových sklenicích z vlastní sklářské výroby. Pivovar a sklárna je oblíbeným cílem návštěvníků Krkonoš i vhodným místem pro realizaci firemních akcí nebo skupinových programů v návaznosti na pravidelné exkurze místní sklářské výroby.

Víkendové večery jsou obohaceny o živou hudební produkci k tanci i poslechu. K zakoupení jsou typicky místní pivní suvenýry. 

Zveme Vás na návštěvu tradičním pivovarským pozdravem

    

 DEJ BŮH STĚSTÍ